Korgstol med bord
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL, BORD, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 46 samt högsta höjd 106, bordets höjd 69 samt diameter 53 cm
En del till bordets underrede medföljer lös, några flätningar av på båda möblerna, stolen något ostadig, bruks och åldersrelaterat slitage
766575
2020-05-01