Korgstol med bord

Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord
Korgstol med bord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGSTOL, BORD, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 46 samt högsta höjd 106, bordets höjd 69 samt diameter 53 cm

En del till bordets underrede medföljer lös, några flätningar av på båda möblerna, stolen något ostadig, bruks och åldersrelaterat slitage

766575

2020-05-01