James Coignard litografi carborundum

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, signerad J Coignard, numrerad 28/50, bladmått ca 65x100 cm

766578

2020-04-29