Charles & Ray Eames ´´LCW´´ stol

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, "LCW", stol, Herman Miller, USA, formgiven 1945-46, rödlaserad, skyltmärkt Eames Herman Miller, höjd 67 cm

Visst slitage kring sits i form av repor, saknas mutter vid undersidan

766581

2020-05-01