Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Motiv från Slottsbacken, signerade och daterade Stig Claesson 80 och 81, 1 numrerad 2/20, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 resp cm, oramade

766597

2020-04-29