Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Motiv från Slottsbacken, signerade och daterade Stig Claesson 80 och 81, 1 numrerad 2/20, färglitografi, bladmått ca 47,5x63 resp cm, oramade
766597
2020-04-29