Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Porträtt, signerad och daterad Stig Claesson 85, färglitografi, bladmått ca 63x47,5 cm, oramad

766598

2020-04-29