Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Utsikt mot Söder, signerad och daterad Stig Claesson -80, märkt P.T. färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm, oramad

766600

2020-04-29