Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Utsikt mot Söder, signerad och daterad Stig Claesson -80, märkt P.T. färglitografi, bladmått ca 47,5x63 cm, oramad
766600
2020-04-29