Byrå med uppsats barock

Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock
Byrå med uppsats barock

Klubbat för:

13 500 SEK

15 000 SEK

BYRÅ med uppsats, barock, 1700-talets första fjärdedel, fanerad med alrot och valnöt, mässingsbeslag, rak form, front med sex lådor, uppsats med med sju lådor, kulfötter, höjd 101, 108 x 51 cm, två nycklar medföljer

Renoverad och kompletterad, lådor i uppsats ursprungligen med lås, smärre skador

766605

2020-05-10