Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MARIA ANTO (Polen, 1936-2007), "La Dimanche", olja på duk, signerad och daterad Maria Anto-1965, mått ca 120x100 cm
Smärre slitage
766610
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här