Maria Anto oljemålning

Maria Anto oljemålning
Maria Anto oljemålning
Maria Anto oljemålning
Maria Anto oljemålning
Maria Anto oljemålning
Maria Anto oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MARIA ANTO (Polen, 1936-2007), "La Dimanche", olja på duk, signerad och daterad Maria Anto-1965, mått ca 120x100 cm

Smärre slitage

766610

2020-05-03