Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, besat furu, belsag i mässing, höjd ca 200, 123x47 cm

Renoverat, kompleterat, bruksslitage

766617

2020-04-30