Stig Claesson färglitografier

Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (3)Svensk landsbygd, signerade och daterade Stig Claesson -79, 66/270, , färglitografier, bladmått ca 47,5x63 cm

Något fuktskadade

766621

2020-04-29