Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Af Chapman, signerade och daterade -80, färglitografier, provtryck, bladmått ca 47,5x63 cm
Ett blad med fuktskada
766624
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här