Stig Claesson litografier

Stig Claesson litografier
Stig Claesson litografier
Stig Claesson litografier
Stig Claesson litografier
Stig Claesson litografier
Stig Claesson litografier

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): (2) Af Chapman, signerade och daterade -80, färglitografier, provtryck, bladmått ca 47,5x63 cm

Kuntoraportti

Ett blad med fuktskada

766624

Päivämäärä:

2020-04-30