Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, 1998, fanerade med mahogny, sarglåda samt vardera skåpsdörr, bredd 43 cm, djup 35 cm, höjd 66 cm.
Bruksslitage, repor.
766627
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här