Sängbord engelsk stil
2020-04-30
766627
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, 1998, fanerade med mahogny, sarglåda samt vardera skåpsdörr, bredd 43 cm, djup 35 cm, höjd 66 cm.
Bruksslitage, repor.