Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Ecole de Nice II, 1972, signerad Arman och numrerad E.A. 3/6, serigrafi, 65x50 cm. Med dedikation från konstnären.
766636
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här