Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Ecole de Nice II, 1972, signerad Arman och numrerad E.A. 3/6, serigrafi, 65x50 cm. Med dedikation från konstnären.
Zustandsbeschreibung
766636
2020-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner