Arman, Ecole de Nice II, 1972, serigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Ecole de Nice II, 1972, signerad Arman och numrerad E.A. 3/6, serigrafi, 65x50 cm. Med dedikation från konstnären.

Zustandsbeschreibung

766636

2020-05-10