Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, möjligen Belgien, stämplar, längd ca 19 cm
Slagfjädern av, bruks och åldersrelaterat slitage
766641
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här