Peter Arnesson blandteknik

Peter Arnesson blandteknik
Peter Arnesson blandteknik
Peter Arnesson blandteknik
Peter Arnesson blandteknik
Peter Arnesson blandteknik
Peter Arnesson blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER ARNESSON (född 1957), "Inre rum", olja/collage på duk, signerad, daterad a tergo 1989, ca 114x64 cm

766642

2020-05-05