1191 - Servettring silver emalj Ryssland

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRACHEV, servettring, silver, S:t Petersburg 1800-talets slut, dekor av polykrom cloisonnéemalj, vikt 64 g

smärre emaljskador

766643

2020-08-23