Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRACHEV, servettring, silver, S:t Petersburg 1800-talets slut, dekor av polykrom cloisonnéemalj, vikt 64 g
smärre emaljskador
766643
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här