Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA, 1930/40-tal, ben med skurna tassar samt betsade, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 50, längd 150 cm

Renoverad och kompletterad, slitage på trädelarna

766648

2020-05-02