Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORGFÅTÖLJER samt BORD, 3 dlr, 1900-talets senare hälft, rotting, bord med glasskiva, bord höjd ca 49, 27x26, sitthöjd fåtöljer ca 39 cm
Bruks och åldersrelaterad slitage, märken
766659
2020-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här