Korgfåtöljer och bord

Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord
Korgfåtöljer och bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KORGFÅTÖLJER samt BORD, 3 dlr, 1900-talets senare hälft, rotting, bord med glasskiva, bord höjd ca 49, 27x26, sitthöjd fåtöljer ca 39 cm

Bruks och åldersrelaterad slitage, märken

766659

2020-05-02