Saxofon Arta Romania Luxur Solo

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SAXOFON "Luxur Solo", Arta Romania, 1980-tal, nysilver, seriernummer, 730889, längd ca 80 cm

Trasig del vid överdel, ej funktiostestad, SAV garanterar ej funktion, slitage

766665

2020-05-02