Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRASSTÄLL, 5 delar, 1900-talets andra hälft, mässing, gulmetall samt gjutjärn, handtag i form av skepp, höjd ca 40 cm
Bruksslitage, repor, märken
766682
2020-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här