Lanternor

Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANTERNOR, 3 st, 1900-tal, koppar, elektrifierade märkta Hermann Gotthardt, Malmö, höjd ca 36 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

766684

2020-05-02