Hammarby tavla med Kennedy
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): "Säg oh ah Kennedy" signerad av Kennedy Bakircioglü och konstnären, numrerad 44/100, glicleé print, bildstorlek ca 49x37, ramstorlek 66.5x52.5 cm
Ej examinerad ur ram
766689
2020-05-02