Hammarby tavla med Kennedy

Hammarby tavla med Kennedy
Hammarby tavla med Kennedy
Hammarby tavla med Kennedy
Hammarby tavla med Kennedy
Hammarby tavla med Kennedy
Hammarby tavla med Kennedy

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): "Säg oh ah Kennedy" signerad av Kennedy Bakircioglü och konstnären, numrerad 44/100, glicleé print, bildstorlek ca 49x37, ramstorlek 66.5x52.5 cm

Ej examinerad ur ram

766689

2020-05-02