Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier, serigrafi, numrerad 33/38, bladmått ca 56x79 cm
Ej examinerad ur ramen
766690
2020-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här