Olle Bonnier serigrafi

Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier, serigrafi, numrerad 33/38, bladmått ca 56x79 cm

Ej examinerad ur ramen

766690

2020-05-02