Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WIEN (1718-1864), figuriner, 10 st., porslin, Österrike, 1800-talets första hälft, "Aporkestern", polykromt bemålade, höjd ca 12-18 cm
En utan märkning, enstaka nagg och lagningar
766695
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här