Konstlitteratur
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KONSTLITTERATUR, 14 dlr., 1900-tals mitt/andra hälft, "Kina slott", "Rörstrand", "Marieberg", "Stockholms Slott och dess konstskatter", "De skönaste uren från sex sekler", "En bok om Svindersvik", höjd ca 20-32 cm
Slitage, omslag med skador
766700
2020-04-30