Konstlitteratur

Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONSTLITTERATUR, 14 dlr., 1900-tals mitt/andra hälft, "Kina slott", "Rörstrand", "Marieberg", "Stockholms Slott och dess konstskatter", "De skönaste uren från sex sekler", "En bok om Svindersvik", höjd ca 20-32 cm

Slitage, omslag med skador

766700

2020-04-30