Hildegard Zoir

Hildegard Zoir
Hildegard Zoir
Hildegard Zoir
Hildegard Zoir

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

HILDEGARD ZOIR (1876-1935): Landskap med stuga, signerad Hildegard Zoir, akvarell, ca 51x74 cm

766709

2020-04-30