1198 - Bålslevar 4 st silver

1198 - Bålslevar 4 st silver
1198 - Bålslevar 4 st silver
1198 - Bålslevar 4 st silver
1198 - Bålslevar 4 st silver
1198 - Bålslevar 4 st silver
1198 - Bålslevar 4 st silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSLEVAR, 4 st., silver, Sverige/England 1800-tal, skaft av valbard

smärre skador

766741

2020-08-23