Laser 3.14 Serigrafier

Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier
Laser 3.14 Serigrafier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASER 3.14 (2000-TAL), Serigrafier, 2 st, "TODAY I HIRED A DETECTIVE TO TRACK MED DOWN" samt "HOW DAN PEACE BE SO VIOLENT?", signerade Laser 3.14 samt numrerade 21/50 resp 26/50, ca 50x50 cm

ej examinerade ur ram

766760

2020-05-07