André Lanskoy färglitografi

André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), komposition, signerad a. Lanskoy 54, numrerad 62/80, motivmått ca 38x26 cm

Zustandsbeschreibung

ej examinerad ur ram

766762

2020-05-07