Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), komposition, signerad a. Lanskoy 54, numrerad 62/80, motivmått ca 38x26 cm
Zustandsbeschreibung
ej examinerad ur ram
766762
2020-05-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner