Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS MASON (1894-1983): "Aprilblommor", signerad och daterad Mason -76, olja på duk, ca 65x54 cm

766772

2020-05-01