Rolf Palm vas

Rolf Palm vas
Rolf Palm vas
Rolf Palm vas
Rolf Palm vas
Rolf Palm vas
Rolf Palm vas
Rolf Palm vas
Rolf Palm vas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF PALM (1930-2018): vas, stengods, signerad Mölle -94, 165 LM, oxblodsglasyr, höjd 13 cm

Smärre glasyrkrackeleringar

766773

2020-04-30