Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Från Skeppsbron mot Söder, signerad o daterad Bruno Karlsson -68, olja på duk, ca 50x51 cm

766775

2020-05-01