Dam i hatt oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Dam i hatt, olja på duk, ca 65x48 cm

766781

2020-05-05