Ruth Milles gipsskulptur

Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur
Ruth Milles gipsskulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): "Vattenbärerskan", signerad och daterad Ruth Milles 1906, gips, höjd 36 cm

Smuts

766807

2020-04-30