Axel Sjöberg oljemålning

Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

3 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Solnedgäng, signerad Axel Sjöberg, olja på pannå, ca 23x36 cm

766814

2020-04-30