Klubbat för:
6 000 SEK
2 000 SEK
ADOLF NORDLING (1840-1888): "Ostkustmotiv", olja på pannå, ca 29x40 cm
Utställd, Prins Eugens Waldemarsudde
Krackeleringar
766829
2020-04-30