Jan Knikker oljemålning

Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning
Jan Knikker oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN KNIKKER (1889-1957), olja på duk, motiv av fiskare i eka, signerad Jan Knikker, ca 40x30 cm

Kvitto medföljer

766830

2020-04-30