Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter, märkt Made in Italy, bemålad metall, höjd med kopp ca 92 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
766832
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här