Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
UPPLÄGGNINGSSPADAR, 6 st. och DAMMVIPPA, silver, spadarna 1900-tal, olika modeller, dammvippans skaft stämplat Stockholm 1883, totalvikt ca 450 g
smärre skador
766834
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här