1207 - Uppläggningsspadar 6 st., dammvippa silver

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

UPPLÄGGNINGSSPADAR, 6 st. och DAMMVIPPA, silver, spadarna 1900-tal, olika modeller, dammvippans skaft stämplat Stockholm 1883, totalvikt ca 450 g

smärre skador

766834

2020-08-23