Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholm, litografi, signerad Stig Claesson, ca 41x61,5 cm

766869

2020-04-30