1209 - Uppläggningsbestick fisk 3 delar silver

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSBESTICK för fisk, 2 delar och FISKSPADE, silver, två delar stämplade Hespe Hamburg omkr. 1900, fiskspaden London 1800-talets början, vikt 290 g resp. 108 g

766870

2020-08-23