Strandstolar

Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar
Strandstolar

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRANDSTOLAR, (2) 1 par, 1900-talets slut, furu, med senare dynor, höjd ca 85, längd 190 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

766871

2020-05-03