Kontorsstol Erik Jörgensen
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R Partner" fåtölj, Erik Jörgensen, Danmark 1900-talets slut, klädsel i ljusblågrå alcantara, stomme i borstad stål, på hjultrissor, snurrbar, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, mindre fläckar
766872
2020-05-02