Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Höstlandskap, monogramsignerad och daterad TR -50 olja på duk, ca 26x37 cm

766876

2020-05-01